Λόγω των μεγάλων καταστροφών από τις πλημμύρες στην κεντρική Ελλάδα ανέβαλλαν τις προγραμματισμένες συγκεντρώσεις τους ο Δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας- Χαλκηδόνας Γιάννης Βούρος και ο υποψήφιος Δήμαρχος Λύσανδρος Γεωργαμλής στο κάτω κουκλάκι και στο εκλογικό του κέντρο αντίστοιχα. Ενώ ο Δήμος ΝΦ-ΝΧ συνεχίζει την συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης για τις πληγείσες περιοχές.
Διαβάστε επίσης
Θαλάσσια Μπάνια!
Δελτίο τύπου Ξεκινά η περίοδος αιτήσεων για τα θαλάσσια μπάνια του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – …