Αύριο Σάββατο 28/4 στις 3 το μεσημέρι, δίνει τον μεγάλο δεύτερο ημιτελικό στα πλαίσια του ευρωπαϊκού Τσάλεντζ Καπ του Χάντμπωλ, η ΑΕΚ. Θυμίζουμε ότι στον πρώτο αγώνα στη Μαδέιρα, η ΑΕΚ είχε επικρατήσει με 29-21. Το κλειστό “Κασιμάτης” στο ΟΑΚΑ αναμένεται να είναι κατάμεστο. Μετά από ενέργειες της ΟΧΕ, της ΑΕΚ και την σύμφωνη γνώμη της Δημόσιας Τηλεόρασης, ο αγώνας θα μεταδοθεί από το WebTV της ΕΡΤ. Παράλληλα γίνονται συζητήσεις για την ζωντανή κάλυψη του τελικού από την ΕΡΤ, εφόσον η ΑΕΚ καταφέρει να προκριθεί. Επίσης συζητείται ο τελικός να διεξαχθεί στην Αθήνα εφόσον βρεθεί γήπεδο που να πληρεί τις προδιαγραφές της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Χειροσφαίρισης.
Διαβάστε επίσης
Θαλάσσια Μπάνια!
Δελτίο τύπου Ξεκινά η περίοδος αιτήσεων για τα θαλάσσια μπάνια του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – …