Φωτιά σε υπόγειο παλιάς μονοκατοικίας στη Νέα Χαλκηδόνα, ξέσπασε λίγο μετά τις 7 το πρωί. Πιο συγκεκριμένα, στη συμβολή των οδών Περικλέους και Κ. Βάρναλη στη Νέα Χαλκηδόνα (στο δυόροφο κτίριο που πριν χρόνια στεγαζόταν φροντιστήριο αγγλικών), ξέσπασε φωτιά που ευτυχώς δεν επεκτάθηκε στο ισόγειο και στον 1ο όροφο, όπου κατοικούσε ηλικιωμένος άνδρας. Στη σημείο επιχείρησαν άμεσα 15 πυροσβέστες με 6 οχήματα και κατάφεραν να θέσουν τη φωτιά υπό έλεγχο, πριν λίγη ώρα
Διαβάστε επίσης
Θαλάσσια Μπάνια!
Δελτίο τύπου Ξεκινά η περίοδος αιτήσεων για τα θαλάσσια μπάνια του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – …