}
Αρχική / Slider / Κατέθεσαν ήδη τα ψηφοδέλτιά τους δυο συνδυασμοί. Μέχρι την Κυριακή η προθεσμία. (δείτε τα ονόματα)

Κατέθεσαν ήδη τα ψηφοδέλτιά τους δυο συνδυασμοί. Μέχρι την Κυριακή η προθεσμία. (δείτε τα ονόματα)

Μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής πρέπει να καταθέσουν τα ψηφοδέλτιά τους οι συνδυασμοί που θα συμμετάσχουν στις ερχόμενες Δημοτικές Εκλογές.

Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία ένα πλήρες ψηφοδέλτιο περιλαμβάνει 36 υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους για την ενότητα της Νέας Φιλαδέλφειας, 14 υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους για την ενότητα της Νέας Χαλκηδόνας, 17 υποψηφίους Τοπικούς Συμβούλους στη Νέα Φιλαδέλφεια και 11 υποψηφίους Τοπικούς Συμβούλους στη Νέα Χαλκηδόνα.

Η ψηφοφορία γίνεται με διαφορετικό ψηφοδέλτιο και σε διαφορετική κάλπη για το Δημοτικό και το Τοπικό Συμβούλιο.

Η Φιλα-ηδόνα ζήτησε από τους συνδυασμούς να μας ενημερώσουν για την σύνθεση των ψηφοδελτίων τους και ήδη μας έστειλαν τα ψηφοδέλτιά τους οι συνδυασμού «Πολιτών Πολιτεία» του Γιάννη Βούρου και «Η πόλη της καρδιάς μας» του Χάρη Τομπούλογλου.

Νέα Φιλαδέλφεια Νέα Χαλκηδόνα Πολιτών Πολιτεία

ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

  1. Αμαξοπούλου – Μπαρίκου Ειρήνη του Σταύρου
  2. Αντωνόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
  3. Αρβανίτης Ειρηναίος (Ρένος) του Παναγιώτη
  4. Αρναούτογλου Ευάγγελος του Στυλιανού
  5. Αυγητίδου Ελευθερία του Θεοδώρου
  6. Γεωργαμλής Λύσσανδρος του Δημητρίου
  7. Γκιζώρη Λουκία του Εμμανουήλ
  8. Γραμμένος Σπυρίδων του Γεωργίου
  9. Δεληγιάννης Διονύσιος (Σάκης) του Δημητρίου
  10. Ζαχαριουδάκης Μιχαήλ του Παναγιώτη
  11. Ζύκα Χριστιάνα του Ανδρέα
  12. Κακαγιά Άννα του Δημητρίου
  13. Καμαρίκος Ζαχαρίας – Ευάγγελος του Ανδρέα
  14. Κανταρέλης Δημήτριος του Ανδρέα
  15. Καρακούλη Μαρία Ελένη (Μαριλένα) του Παναγιώτη
  16. Κατσιφή Κωνσταντίνα του Αντωνίου
  17. Κόντου Στυλιανή (Έστελ) του Νικολάου
  18. Κοσκολέτος Σωτήριος του Κωνσταντίνου
  19. Kότσιρας Παύλος του Ηλία
  20. Κουλουμάσης Απόστολος (Τόλης) του Δημητρίου
  21. Κουρτέσης Οδυσσέας του Απόστολου
  22. Κρίκος Αθανάσιος (Νάσος) του Γεωργίου
  23. Λάλη Αθανασία (Νάνσυ) του Βασιλείου
  24. Μαρκασιώτης Ιωάννης του Βλασίου
  25. Μπερδέσης Σπυρίδων του Γεωργίου
  26. Νικολόπουλος Φώτιος του Σωτηρίου
  27. Παπακώστα Ανθή του Χρήστου
  28. Παυλής Μιχαήλ του Ευαγγέλου
  29. Τάφας Ηλίας του Παντελή
  30. Τσίτος Χαράλαμπος του Ιωάννη
  31. Τσολακίδης Δημήτριος του Σάββα
  32. Φαναρτζής Διονύσιος του Αντωνίου
  33. Χατζηνικολάου Ιωάννα (Άννυ) του Γεωργίου
  34. Χνάρη Χρυσούλα (Σίσσυ) του Γεωργίου
  35. Χριστοδούλου Ευανθία (Εύα) του Ιωάννη
  36. Ψύλλου Παρασκευή (Βιβή) του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

  1. Βασιλείου Στυλιανή (Στέλλα) του Βασιλείου
  2. Διαγουμάς Εμμανουήλ του Νικολάου
  3. Καραβίας Γεώργιος του Ανδρέα
  4. Καρατζένη Χρυσούλα (Κρίστιαν) του Δημητρίου
  5. Κεραμιδάς Γεώργιος του Χαράλαμπου
  6. Κουτσάκης Μιχαήλ του Ιωσήφ
  7. Μαμακή Ειρήνη (Ρένα) του Γεωργίου
  8. Μισαηλίδου Σταυρούλα (Ρούλα) του Αλεξίου
  9. Μπίγαλης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  10. Παπανικολάου Νικόλαος του Γεωργίου
  11. Πλάτανος Ελευθέριος του Νικολάου
  12. Σαραντόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
  13. Σκούμπου Μαρίνα του Θεοδώρου
  14. Χασιώτη-Λυκούδη Μαρία του Δημοσθένη

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

  1. Αγοραστού – Παγουτέλη Παναγιώτα (Νάγια) του Σταύρου
  2. Ανδρώνη Νικολέττα του Ευαγγέλλου
  3. Γεράνη Αγγελική (Άντζελα) του Ιωάννη
  4. Θεμέλης Εμμανουήλ του Νικολάου
  5. Θεοδοσόπουλος Ηλίας του Νικολάου
  6. Ιωαννίδης Νικόλαος του Παρασκευά
  7. Καραπάλης Λεωνίδας (Λεο) του Αχιλλέα
  8. Κουντούρη Δέσποινα του Μιχαήλ
  9. Μαγουλάς Αντώνης (Άκης) του Αντωνίου
  10. Μανιατάκος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
  11. Μπερδέση Άννα του Γεωργίου
  12. Παπαδόπουλος Σπυρίδων του Διονυσίου – Παντελή
  13. Σιμιγδαλάς Μιχαήλ του Γεωργίου
  14. Σουρτζή Αγγελική του Νικολάου
  15. Χαριτάκης Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα
  16. Χατζηδημητρίου Κυριακή (Σάντυ) του Γεωργίου
  17. Χριστούλης Χρήστος του Δημητρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

 

  1. Αρώνη Αθηνά του Σωτηρίου
  2. Βασιώτου Ελένη του Χρήστου
  3. Γκρίντζαλης Ηλίας του Στεφάνου
  4. Δαρσακλή Χαρίκλεια (Χαρά) του Δημητρίου
  5. Κατσαρού Άννα του Δημητρίου
  6. Κριεκούκης Νικόλαος του Μιχαήλ
  7. Λούτα Αγγελική του Δημητρίου
  8. Μητούσης Χρήστος του Δημητρίου
  9. Παναγόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου
  10. Σούρας Νικόλαος του Αντωνίου
  11. Τσάμαρης Νικόλαος του Αναστασίου

Η Πόλη της Καρδιάς Μας – Χάρης Τομπούλογλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ:

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΕΙΣΜΟΠΛΗΚΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
3 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ ΚΑΙ 2ου ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΠΤΥΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
6 ΓΙΑΖΙΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΤΙΟΧΕΙΤΩΝ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΔΕΜΕΣΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΘΗΤΗΣ Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ

3ο ΓΕΛ «ΜΙΛΤΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ» ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

8 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΟΣ
9 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
10 ΚΑΡΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
11 ΚΑΦΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
12 ΚΟΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡ. ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΤΑΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ “ΣΠΑΘΑΡΗ”
13 ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
14 ΚΟΤΤΕΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΕΛ.ΑΣ.), ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣ
15 ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
16 ΜΑΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ)
17 ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
18 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ, (ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ, ΩΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ)
19 ΝΕΝΝΕ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΩΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
20 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΡ. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
21 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΩΡΛ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (ΠΡ. ΙΚΑ)
22 ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ, ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΕΛΕΣΕΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΙΕΚ, ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ. ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΚΡΟΒΙΟΤΕΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ Ν.Δ. ΤΗΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ, ΔΙΑΤΕΛΕΣΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ 2ου ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ. ΔΙΑΤΗΡΟΥΣΕ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ,Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΗΝΩΝ
23 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
24 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
25 ΠΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
26 ΣΑΒΒΑΪΔΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
27 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ ΡΕΦΛΕΞΙΟΛΟΓΟΣ, ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
28 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ (ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ)
29 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
30 ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Ε.Α.
31 ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΛΤΑ
32 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β5 ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΝΝΕΔ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΟΝΝΕΔ. ΝΥΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ – Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ «ΟΙ ΑΛΗΣΜΟΝΗΤΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ»
33 ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡ. ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
34 ΤΣΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΝΔ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
35 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ- ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
36 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ:

1 ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
3 ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
4 ΒΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
5 ΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
6 ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
7 ΚΑΛΥΒΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΔΟΜΑΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
8 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ
9 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Ε.Α.
10 ΠΟΥΓΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11 ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ,ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
12 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ
13 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
14 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΜΗΝΙΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ:

1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ(ΜΑΚΗΣ) ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
3 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΥΔΑΠ
4 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ JUDO ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ , ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ν. ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ
6 ΔΡΑΓΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΑΜΠΕΤΑ PERSONAL TRAINER ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΥΕΞΙΑΣ
8 ΚΑΤΣΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
9 ΚΕΣΕΡΟΓΛΟΥ ΑΜΠΝΤΟΥΛΑ(ΣΩΤΗΡΗΣ) ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
10 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΨΗΛΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ
11 ΜΟΥΡΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ,ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Η/Υ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
12 ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡ. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΝΔ)
13 ΠΕΡΓΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ MANAGER ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΩΝ,ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΠΑΛΑΙΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ
14 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15 ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
16 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ,

ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΑ

17 ΣΤΙΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ:

1 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
2 ΑΜΠΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΕ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ,ΣΤΙΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΛΕΞΙΑ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4 ΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΥ, ΟΙΚΙΑΚΑ
5 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
6 ΚΑΣΕΡΗ-ΔΕΠΟΥΝΤΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ(ΠΟΛΑ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜIΑΣ
7 ΚΑΤΣΑΡΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
8 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ, ΠΡ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
10 ΟΡΖΕΧΟΒΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
11 ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δείτε εδώ την έντυπη Φιλα-ηδόνα

Διαβάστε επίσης

Devoidness ένας δικός μας καλλιτέχνης της street art και όχι μόνο.

Πριν 10 χρόνια, μαζί με φίλους και συμμαθητές του, έκανε εικαστική παρέμβαση στην οδό Αχαρνών, …